Bizimle iletişim kur
Lisa Wong

Telefon numarası : 86-13966221556

Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd

yüksek kalite, en iyi hizmet, uygun fiyat

  • Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd
  • Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd
  • Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd
  • Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar Paiensi No. Çalışanları
Yıllık satış 6,000,000-6,500,000 Yıl kurulan 2011
İhracat p.c 60% - 70%
Giriş

Anhui Eyaletinin doğal doğusunda bulunan Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd, 2011 yılında 50'den fazla kişiden oluşan kadrosu, bağımsız tasarım ekibi ve teknolojik araştırma ve geliştirme gücü ile kuruldu. Kayıt sermayesi bir milyondur. Birkaç yıllık gelişmeyle Paiensi artık elastik silindirik pimler, yaylı rondelalar, konumlandırma burçları ve yaylı haddelenmiş parçaların yerel profesyonel üreticisi haline geldi. Paiensi, müşterilerine tatmin edici bir deneyim sağlamak için azami çabayı gösterdi ve böylece pazarın yüksek kaliteli bir tedarikçisi haline geldi. Paiensi, iş ve teknoloji çözümleri geliştirmek için müşterilerle birlikte çalışan, maliyetleri düşürmeyi ve performansı artırmayı hedefleyen bir çözüm sağlayıcı olmaktan gurur duymaktadır. Paiensi sorunları en yüksek kaliteye, en iyi hizmete, kalıcı yeniliğe ve usta zanaatkar ruhuna odaklanarak çözer. Paiensi, Ar-Ge, üretim ve satışı entegre eder. Ürünler yurtiçi ve yurtdışında satılmaktadır.

Geçmiş

Orijinal şirket, Jiaxing Paiensi Metallic Products Co., Ltd. olarak bilinen Zhejiang eyaletinde kuruldu. 2021 yılında, Anhui Paiensi Metallic Products Co., Ltd kuruldu. Jiaxing şu anda Anhui'nin bir şubesi ve yakın gelecekte Anhui'ye taşınacak.

Hizmet

Ar-Ge; pazarlama ve satış; Sivri uçlu ürünlerin OEM / ODM; kalite ve performans; rekabetçi fiyat; güvenilir ve dürüst ortaklık; hızlı teslimat

Ekibimiz

Ekibimiz, şirkette 10 yıla kadar olan birçok personeli içermektedir.Yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler sunmak için zengin bir deneyim sunarlar.
Dünyanın her yerinden müşterileri web sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bizi bilgilendirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz.
E-postanıza 24 saat içinde cevap vereceğiz.
Soruşturmaya hoş geldiniz ve fabrikamızı ziyaret edin.
Sadece aramızdaki iş değil, aynı zamanda arkadaş edinme.
İyi şanslar ve mutlu teklifler.